Agnieszka & Tomek
NOWOCZESNE FILMY ŚLUBNE

Michumedia to kreatywna agencja, która zajmuje się nagrywaniem ślubów dla par młodych oraz współpracuje z agencjami ślubnymi. Uwieczniamy najważniejsze momenty w życiu pary młodej, tworząc piękne filmy, które będą długo cieszyć ich i ich bliskich.

Utrwalamy momenty naturalne i piękne, zamieniając je w nowoczesny film w kinowym stylu.Najcudowniejsze chwile Waszego życia zamkniemy w naszych kadrach.

Magdalena & Przemysław
SpRZĘT FILMOWY

Michumedia jest zawsze na bieżąco z najnowszymi trendami i technologiami w dziedzinie filmowania. Korzystamy z nowoczesnych lustrzanek, które umożliwiają nam nagrywanie w jakości 4K, co gwarantuje najlepszą jakość obrazu.

Aby zapewnić jak najlepszą jakość filmów, na każdym weselu pracujemy z dwoma operatorami, co pozwala na uchwycenie wszystkich najważniejszych momentów, a także rejestrowanie pięknych ujęć z różnych perspektyw.

 

Joanna & Łukasz
OFerta na filmowanie

Obsługujemy klientów nie tylko w Łodzi, ale na terenie całego kraju. 

Jeśli chcesz poznać szczegóły oferty na filmowanie ślubu i wesela, skontaktuj się z Michumedia już dzisiaj. Zespół chętnie przedstawi Ci swoją ofertę i odpowie na wszystkie pytania.

Aby skontaktować się z Michumedia, wystarczy napisać do nas wiadomość przez formularz kontaktowy na naszej stronie z przyjemnością przedstawimy Ci szczegóły oferty i pomożemy Ci w planowaniu filmowania Twojego ślubu i wesela.

Marlena & Kamil 
NAGRYWANIE FILMÓW ŚLUBNYCH

Wykorzystujemy technologię DSLR oraz najwyższej jakości sprzęt marki Canon, nagrywający w 4k, dzięki czemu nasze filmy są pełne detali i doskonałej jakości. Nasze aparaty posiadają pełnoklatkowe matryce, a profesjonalne obiektywy i zaawansowane ustawienia pozwalają nam na tworzenie filmów z niesamowitą jakością obrazu.

Kochamy to, co robimy i z pasją uwieczniamy dla Was najpiękniejsze momenty Waszych ważnych dni.

Gracjan & Marta

Filmowanie łódź, Kamerzysta łódź, Filmowanie lustrzankami Łódź