Prowadzenie firmowego fanpage’a – czynność, która potrafi uprzykrzyć życie wielu doświadczonym przedsiębiorcom. Co i jak często wstawiać? Jak rozmawiać z odbiorcami? Na szczęście to ciężar, który zdejmiemy z Twoich ramion.

Prowadzenie profilu fanpage to dla nas chleb powszedni, codziennie tworzymy wyjątkowe posty i grafiki na Facebook’a. Czasy, w których korzystanie z chałupniczych metod i sprzętu dającego niską jakość dawało zauważalne efekty, już minęły. Ówczesny deficyt internetowych treści zastąpiony został przesytem, przez co coraz trudniej jest wykazać się w mediach społecznościowych. Na szczęście mamy pomysły i sprzęty potrzebne do stworzenia niesamowitych treści.

Zaprojektujemy spójny wizerunek firmy, poprzez ujednolicanie motywu wszystkich kanałów komunikacji z klientem. Uważamy, że odpowiednio wykonane: zdjęcia wizerunkowe, zdjęcia na Facebooka i stronę www są niezwykle ważne w budowaniu spójnego obrazu działalności. 

Media społecznościowe to niezwykle ważny element budowania własnej marki oraz doskonałe narzędzie do komunikacji – również bezpośredniej – z klientami. Prowadzenie Facebooka to sposób na budowanie zaangażowanej społeczności, która chętnie skorzysta z oferowanych usług lub produktów. Trzeba jednak wiedzieć, jak to robić.

Niestety nie ma jednej, najskuteczniejszej i najlepszej metody na prowadzenie firmowego fanpage’a, dlatego dla każdego konta, jakie zostaje oddane w nasze ręce, przygotowujemy zindywidualizowany plan działania.

Jak działamy? Przede wszystkim nieszablonowo. W ciągu wielu lata istnienia, widzieliśmy już wiele błędów popełnianych przez klientów, dlatego korzystanie z popularnych metod budowania społeczności, może nie zadziałać. Odbiorcy chcą nowości! Autorskie i ciekawe grafiki na Facebooka czy aktywizacja odbiorców poprzez konkursy czy promocje to tylko nieliczne z działań, jakie podejmujemy podczas prowadzenia Facebooka.

Brak zobowiązujących umów i jakichkolwiek dodatkowych zobowiązań. Nasi specjaliści od Social Media zadbają o to aby wszystkie materiały były zgodne z najnowszymi trendami, wyróżniały się wizualnie i były skuteczne. Zdalny kontakt pozwala nam maksymalnie przyśpieszyć pracę przy powierzonym projekcie. Do pracy wykorzystujemy również zdjęcia i wideo w jakości Premium.