Nasza agencja specjalizuje się w tworzeniu

filmów promocyjnych oraz spotów reklamowych dla różnych branż i sektorów. Współpracujemy również jako podwykonawca, realizując projekty dla innych agencji i produkcji telewizyjnych. Oferujemy kompleksowe usługi filmowe, w tym produkcję filmów promocyjnych dla kanałów social media oraz filmy szkoleniowe dla firm i instytucji edukacyjnych.

Nasi doświadczeni specjaliści posiadają wiedzę i umiejętności potrzebne do stworzenia wysokiej jakości filmów, które przyciągają uwagę odbiorców i przekazują istotne treści. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii i narzędzi produkcyjnych, jesteśmy w stanie dostarczyć filmy o najwyższej jakości w krótkim czasie.

Współpracując z nami, możesz mieć pewność, że Twoja firma zostanie przedstawiona w sposób profesjonalny i atrakcyjny dla potencjalnych klientów. Z chęcią doradzimy Ci w kwestii doboru odpowiedniej strategii filmowej i pomysłu na film, który najlepiej będzie odpowiadał Twoim potrzebom i celom.

Nieustannie rozwijamy nasze umiejętności i poszerzamy ofertę, aby sprostać wymaganiom rynku. Zawsze staramy się podchodzić do każdego projektu indywidualnie i dostosować go do potrzeb klienta. Dzięki temu, możemy zagwarantować pełne zadowolenie z naszych usług.

macbook kopia Easy Resize.com
IMG 5410 kopia Easy Resize.com
IMG 7876 kopia Easy Resize.com
IMG 4078 kopia Easy Resize.com

Tworzenie filmów wymaga

nie tylko posiadania odpowiedniego sprzętu, ale również rozległych umiejętności obsługi kamery, obróbki materiału oraz niewyczerpanych pokładów kreatywności, które pozwalają na tworzenie wyjątkowych filmów promocyjnych. Chcesz wyróżnić swoją markę spośród konkurencji? Wybierz naszą agencję kreatywną i zyskaj unikalny film reklamowy lub promocyjny!

Co możemy zaoferować?

Filmy promocyjne zarówno z ujęć zrealizowanych u klienta jak i ujęć stockowych,

Filmy szkoleniowe na strony internetowe, wszelkie kursy filmowe zarówno te otwarte jak i zamknięte.

Filmy produktowe idealne do pokazania produktów wideo w sklepie

Filmy wizerunkowe, poprawiające prestiż firmy lub marki

Spoty reklamowe z ujęć stockowych przy mniejszych budżetach

Filmy z drona najlepiej do pokazania z wysokiej perspektywy danego obiektu

 

Realizujemy najlepsze filmy promocyjne  i filmy reklamowe – z nami nakręcisz doskonałą, zapadającą w pamięć reklamę dla swojej firmy.

spoty reklamowe,  filmy social media,  niskobudżetowe produkcje filmowe, lokalny marketing, zdjęcia biznesowe